ANASAYFA

1990'lı Yıllardan beri İzmir de hizmet vermekte olan Favori Taşlama, Türkiye'nin endüstriyel , silindirik taşlama , yüzey taşlama ve alet bileme konularında faaliyet gösteren en tanınmış firmalarındandır.
Oluşturduğumuz kurumsal kültür çerçevesinde, yönetim dahil faaliyetlerimizin ana ilkesi müşteri şartlarına tam uygunluk, sürat, güvenirlilik ve teknolojik gelişmeleri takiptir.

Ürün ve hizmetleri gerçekleştirirken, personelimizin sağlığı, güvenliği ve çevreye gösterdiğimiz duyarlılık geçmişte olduğu gibi her zaman ön planda olmaya devam edecektir.

Varlık nedenimiz olan müşterilerimize, ihtiyaçlarını belirleyerek en olumlu hizmeti veren tecrübeli kadromuz ve çağdaş donanımlı üst düzeydeki teknik kapasitemiz, işletmemizin bugünkü potansiyeline erişmesini sağlamıştır.

Bugün Favori Taşlama İzmir 4. Sanayi Sitesinde Taşlama Konusunda her türlü hizmeti verecek şekilde tasarlanmış 250 m²'lik kapalı alana sahip özel binasında son derece çağdaş donanımlı ekipmanları ve  uzman personeli, uluslararası kalite de hizmet vermekteyiz.

.

Bize Yazin
Adiniz*
Email Adresiniz*
Web Siteniz
Baslik*
Mesajiniz*


.

 
Sitemizi bugün 17 kullanici ziyaret etmistir.